russitemail
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Par mums

"Agrimatco Latvia" ir starptautiskās kompānijas Agrimatco pārstāvniecība Latvijā, kura tika nodibināta 1993. gada 29. aprīlī.

Sākotnēji firmas vārds vietējā tirgū galvenokārt bija saistīts ar sēklu tirdzniecību, bet šobrīd "Agrimatco Latvia" ir viens no modernākajiem lauksaimniecības un dārzkopības preču tirdzniecības uzņēmumiem, kas apgādā zemniekus ar nepieviešamajiem izejmateriāliem modernai un plaukstošai ražošanai.

„Agrimatco Latvia” birojs atrodas Rīgā, Tīraines ielā 5, speciāli uzņēmuma vajadzībām uzprojektētā ēkā. Šeit ierīkoti: uzņēmuma tirdzniecības centrs, ērta preču noliktava, vairumtirdzniecības un lauksaimniecības tehnikas biroji, kā arī telpas semināru organizēšanai. Uzņēmuma teritorijā iekārtots arī lauksaimniecības tehnikas skatu laukums un auto stāvvietas firmas klientiem.  Agrimatco ir arī tirdzniecības vietas Iecavā (Rīgas iela 49) un Valmierā (Rīgas iela 76a).

Vairāk nekā astoņpadsmit gadu laikā uzkrātā darba pieredze, un veiksmīgā sadarbība ar pasaules vadošajiem lauksaimniecības preču ražotājiem, ļāvusi firmai iemantot daudzu Latvijas lielāko lauksaimnieku uzticību un atbalstu, tādējādi veicinot strauju uzņēmuma izaugsmi.

Šobrīd uzņēmumā strādā 32 darbinieki.  Visi klientu konsultanti ieguvuši izglītību lauksaimniecības nozarē, un ir ar lielu darba pieredzi.

Uzņēmuma tirdzniecības centros piedāvājam preces gan lauksaimniekiem, gan mazdārziņu īpašniekiem. Uzņēmuma darbība ir izvērsta visos četros Latvijas reģionos. Reģionālie pārstāvji dodas tieši pie zemniekiem uz lauka, sniedzot konsultācijas un piegādājot nepieciešamās lietas.

Sadarbību ar tirdzniecības menedžeriem un ražotājiem koordinē uzņēmuma vairumtirdzniecības nodaļa, kurā notiek pasūtījumu apstrāde un organizētas preču piegādes.

"Agrimatco Latvia"  nozīmīgākie un populārākie produkti vietējā tirgū ir sēklas profesionāļiem, augu aizsardzības līdzekļi, dārzkopības palīgmateriāli un lauksaimniecības tehnika. Esam importējuši un popularizējuši Latvijas tirgū vairākus inovatīvus produktus. Pirms jaunu produktu ieviešanas, tos rūpīgi izpētam: organizējam to izmēģinājumus un  demonstrējumus, sniedzma sīkāku informāciju  semināros. Katrai produktu grupai ir savs menedžeris, kura kompetencē ir jaunumu ieviešana un popularizēšana. Izveidotas atsevišķas sēklu un pesticīdu tirdzniecības attīstības nodaļas. Atsevišķi organizēta ir lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība. Profesionāli mehāniķi veic pārdotās tehnikas apkopi.

"Agrimatco Latvia" ir ne tikai veiksmīga un uzticams tirdzniecības partneris, bet arī pazīstams kā dārzkopības preču ražotājs. Pirms vairāk kā 10 gadiem tika izstrādāts īpašs sēklu piedāvājums privāto dārzu īpašniekiem, uzsākot sēklu ražošanu maza izmēra iepakojumos, ko rotā uzņēmuma tirdzniecības zīme. Šis produkts guvis lielu atsaucību vietējā tirgū un tiek eksportēts arī uz pārējām Baltijas valstīm. Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamera ir atzinīgi novērtējusi "Agrimatco Latvia" dalību konkursā "Made in Latvia".

Katru sezonu organizējam seminārus un "atvērto durvju dienas", kuros zemnieki tiek informēti par uzņēmuma jaunākajiem produktiem, kā arī zemniekiem tiek dota iespēja tikties ar produktu ražotājiem.

Uzņēmums gadu gaitā  veido tradīcijas un tiekās ar saviem klientiem dažādos pasākumos visa gada garumā:

  • Sezonas atklāšanas balle tiek veidota kā izklaidējošs pateicības pasākums klientiem par lojalitāti daudzu gadu garumā.
  • Dalība izstadēs.
  • Lauku dienas.Traktordienas.
  • Vasaras nogalē kādā no Latvijas zemnieku saimniecībām notiek tradicionālās lauku dienas. Pavasarī tajā sāk izmēģinājumus ar jaunāko šķirņu sēklām un augu aizsardzības līdzekļiem, bet vēlāk ar zemniekiem kopīgi novērtē iegūtos rezultātus.
  • Pieredzes apmaiņas braucieni un semināri. Katru gadu  mūsu darbinieki kopā ar zemniekiem pieredzes apmaiņas braucienu ietvaros viesojās pie sēklu, augu aizsardzības līdzekļu vai minerālmēslu, un lauksaimniecības tehnikas piegādātājiem un ražotājiem ārzemēs.