russitemail
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Datu drošības lapas

KODNES un INOKULANTI 

 Bactolive Legume 

Gumiņbaktēriņas tauriņziežu sēklu apstrādei. Rhizobiaceae, Bradyrizobiaceae un citas α-proteo baktērijas, kas veido gumiņus uz pākšaugu saknēm.  Piesaista gaisa slāpekli līdz 200 kg N / ha. 1 vienība = 400g = 1ha sējmateriāla apstrādei.

Kultūras: pupiņas, zirņi, lucerna, soja u.c. trauriņzieži. 

 Bactolive Seeds

Mikroorganismu kompleks visa veida graudaugu sēklu apstradei. Satur augšanu stimulējošu rizosfēras mikroorganismus (baktērijas un sēnes). Tai skaitā gaisa slāpekli fiksējošas baktērijas. Satur Trichoderma harzianum kas veicina augsnes veselību. Satur aļģu ekstraktu, kas stimulē sakņu augšanu. Var lietot kopā ar citām kodnēm. Deva 100g/1T sēklas. 

Kultūras: visa veida dārzeņi, puķes. 

 Bactolive Tuber 

Mikroorganismu kompleks stādāmā materiāla apstrādei. Uzlabo augu attīstību, sakņu veselību, ieaugšanos, samazina nematodes ietekmi. Ietekmē ražas izmēru un apjomu. Samazina kraupji. Deva. 125g/ha

Kultūras: kartupeļi, sīpoli.

 Bariton Super

Plaša spektra kontakta un sistēmas iedarbības fungicīds slimību ierosinātāju iznīcināšanai kā uz graudu virsmas, tā arī to iekšpusē, tā arī augsnes infekcijas slimību ierosinātāju ierobežošanai. 

Kultūras: ziemas kviešu, ziemas miežu, ziemas tritikāles, rudzu, vasaras kviešu, vasaras miežu, vasaras tritikāles un auzu sēklas.

 Celest Trio 060 FS

Plaša spektra pieskares fungicīds ar ilgstošu iedarbības laiku. Tas kavē sēņu sporu dīgšanu un micēlija augšanu. Tas nedaudz iekļūst sēklas kutikulas slānī un dīgšanas laikā nedaudz pārvietojās uz dīgstu. Nav sistēmiskas iedarbības.

Kultūras: ziemas un vasaras kviešu, ziemas un vasaras miežu, rudzu, tritikāles un auzu sēklas.

 Maxims 025 FS

Plaša spektra kontaktiedarbības fungicīds ar ilgstošu iedarbību, tas tiek lēnām uzņemts sēklā un dīgšanas procesā nedaudz pārvietojās arī uz dīgstu. Fludioksonils apkaro visas no ekonomiskā viedokļa būtiskās slimības, ko izraisa asku sēnes, bazīdijsēnes un nepilnīgi pazīstamās sēnes, kuru ierosinātāji atrodas uz sēklas.

Kultūras: ziemas un vasaras kviešu, rudzu, miežu, zirņu un kartupeļu sēklas.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

FUNGICĪDI un citi preparāti ar iedarbību uz patogēniem. (* mikroorganismus saturošiem preparātiem nav jābūt DDL)

Aliette DDL   
Banjo Forte DDL  
Candit DDL  
Champion 50WG DDL   
Chorus 50 WG DDL  
Conclude AZT 250 SC DDL  
Delan Pro DDL  
Difcor 250 EC DDL  
Dynamo DDL  
Dynasol DDL   
Erasmus DDL  
Mycostop DDL nav nepieciešamas, jo satur mikroorganismus  
Orius DDL  
Orvego DDL  
Polyversum DDL nav nepieciešamas, jo satur mikroorganismus  
Previcur Energy DDL  
Ranman Top DDL  
Revus Top DDL   
Revyona DDL  
Scab 80 WG DDL  
Score 250 EC DDL  
Serenade ASO DDL nav nepieciešamas, jo satur mikroorganismus  
Signum DDL  
Širlans DDL  
Sporax DDL  
Switch 62.5 WG DDL  
Syllit 544 SC DDL  
Topas 100 EC DDL  
VitiSan DDL  
Zenby DDL  

INSEKTICĪDI, REPILENTI, LIMACĪDI un citi preparāti ar iedarbību uz kaitēkļiem. (* mikroorganismus saturošiem preparātiem nav jābūt DDL)

Acetami

Sistēmas insekticīds. Kaitēkļu ierobežošanai ziemas rapša, vasaras rapša, ziemas ripša, vasaras ripša un lauka pupu sējumos, kartupeļu, ābeļu, bumbieru, plūmju, ķiršu galviņkāpostu, ziedkāpostu, brokoļu un Briseles kāpostu stādījumos, salātu, spinātu, garšaugu, ēdamo ziedu un krāšņumaugu sējumos un stādījumos atklātā laukā, stādu un dēstu sējumos un stādījumos kokaudzētavās atklātā laukā un Ziemassvētku eglīšu stādījumos atklātā laukā.
Actellic 50 EC DDL  
Benevia DDL  
Carnadine DDL  
Cervacol Extra DDL  
Ciperkils DDL  
Coragen 20 SC DDL  
Decis Mega DDL  
Dipel*   
Evure DDL   
Fibro DDL  
Karate Zeon 5 CS DDL  
Madex PRO DDL  
Movento DDL  
Naturalis DDL nav nepieciešamas, jo satur mikroorganismus  
NeemAzal -T/S DDL  
Nissorun 250 SC DDL  
Plantskydd DDL  
Sluxx DDL   
SoilGuard 0.5 GR DDL  
Teppeki DDL  
Tracer DDL  
Vertimec 018 EC DDL  
Vitrol GB DDL  

VIRSMAS AKTĪVĀS VIELAS. 

Bona Contact DDL  
Bona Glide DDL  
Bona Gold DDL   
Break Thru SP133 DDL  
Dassoil DDL  
   
   

AUGŠANAS REGULATORI 

Moduss 250EC DDL   
Monex DDL  
Stabilāns 750 SL DDL  

ŪDENS PASKĀBINĀTĀJI, PRETPUTOTĀJI, SMIDZINĀTĀJU MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻI, DEZINFEKCIJAI. 

Foamex DDL  
pH Controller DDL  
pH Water Power DDL  
Raldixo DDL  
Tefxlex Plus DDL  

 

PRPARĀTI AR IETEKMI UZ KAITĒKĻIEM UN SLIMĪBĀM

Alsupre S DDL 

S 26, K2O 10, N 8. Sēra pentoksīds pret īsto miltrasu, ērcēm. Uzlabo fotosintēzi un stiprina šūnu sieniņas. Var lietot pat lielā karstumā. Apsmidzinot 50-100g/100L ūdens. Caur saknēm 10-20g/100m2. Fasējumi: 200g1kg

 
Copfort DDL 

Vara glikonāts (Cu 6%). Sistēmiska iedarbība. Lieto profilaktiski pret sēņu (īsto un neīsto miltrasu, plankumainībām, antraknozi, lakstu puvi, pelēko puvi) un baktēriju ierosinātājiem. Apsmidzinot 0.2-0.4L/100L dārzeņos, augļdārzā 0,2-0,3L/100L. Caur saknēm 30-50ml/100m2 devu jeb 2-5L/ha. Fasējumi: 1L, 20L.

 
Dentamet DDL 

Sistēmiskas iedarbības pret sēņu un baktēriju ierosinātājiem. 4%Zn, 2%Cu. Augļdārziem pret kraupi 0,23-0,27L/100L. Kartupeļos lakstu puvei 2,5L/ha 2-3 reizes veģ. sākumā. Pret neīsto miltrasu 3L/ha jeb 1,5% konc. Var lietot kopā ar Basfoliar mēslojumiem. Fasējumi: 1L; 10L.

 
Drekkar DDL 

Augu ekstrakti, kas iegūti no magnoliju dzimtas augiem, Zn 2%. Sistēmas iedarbības pret tīklērci, sarkano augļu koku tīklērci, lapu blusiņu, baltblusiņu, laputīm. 10 L ūdens (pH 4,5-5,5) + DREKKAR 30ml + SELECTYC X 30 ml + VAV Bona Kontakt 1,25-2,5ml (125–250 ml/ha). Fasējums: 250ml un 5L

 
Forseti DDL 

Augu ekstrakti. Sistēmas iedarbības pret tripšiem. Lieto profilaktiski. 3L/ha zemenēm, 5L/ha citās kultūrās. Apstrādi veic agri no rīta vai vakarā. Ūdens pH 4,5-5,5. Intervāls starp apstrādēm 7-10 dienas. Fasējums: 1L un 5L

 
Fortig DDL 

Nātru ekstrakts. Pamatviela. Atļauts lietot Bio. Mērķa organismi: laputis, tīklērces. Deva apsmidzinot 300 - 500 ml/100L (3 - 5 L/ha). Intervāls starp apstrādēm 7 dienas. Fasējums: 1L. 

 
Granhumix Gold DDL nav nepieciešamas, jo satur mikroorganismus

Granulēts mikroorganismu kompleks pret Fusarium, drātstārpiem un uzlabo apgādi ar fosforu. Iedarbojas uz augu stimulējoši. Deva 10-20kg/ha kopā ar sēju. Fasējums: 5kg, 20kg (uz pasūtījuma)

 
Kytos enzīms DDL 

Dabisks hitozāns. Pamatviela. Atļauts lietot Bio. Mērķa patogēni: Verticillium, sēņu patogēns (izpaužas kā vīte, čokurošanā un augu krāsu maiņa), Fusarium sakņu puves, īstā un neīstā miltrasa, pelēkā puve, baltā puve Sclerotinia, lakstu puve Phytophthora, antraknoze, baktēriju kā Xanthomonas (kā krustziežu vadaudu bakterioze) un Pseudomonas (kā bakteriālais vēzis un plankumainības). Ūdens pH 5.5. Apsmidzinot 250-500ml/100L ūdens. Laistīšanas sistēmā 2.5-5L. Fasējums: 1L un 20L.

 
Omex Kingfol S DDL 

S 72%. Sēra deficīta novēršanai un īstās miltrasas, ērču, tripšu profilaksei. Deva 2.5-3L/ha apsmidzinot. Pilienlaistīšanas sistēmā 5L/ha jeb 500ml/1km caurules. Satur elementāro sēru. Zem 20oC 6L/ha nav fitotoksiskuma. Fasējums: 1L un 10L

 
Omex Sulphomex DDL 

N 15%, S 3%. Sēra deficīta novēršanai un īstās miltrasas, ērču, tripšu utt. profilaksei. Kāpostiem, bietēm, kartupeļiem, graudaugiem un atsevišķiem augļukokiem, augstāks sēra saturs dod pozitīvu ietekmi uz ražas apjomu un tās kvalitāti. Deva 2-3L/ha ar 200-300l/ha ūdeni. Pilienlaistīšanas sistēmā 4-5L/ha jeb 500ml/1km caurules. Fasējums: 1L un 10L.

 
Selectic X DDL 

Satur augu ekstraktus, Mn 0,5%, Zn 1,5%. Pieskates iedarbība - noārda kaitēkļu kutikulu. Mērķa kaitēkļi: tīklēresi, sarkanās augļu koku tīklērce, lapu blusiņas, baltblusiņa, laputis, bruņutis, pūkainās bruņutis, mīkstblaktis, kas nograuž gurķiem galotnes, tripši. Efektivitāti paaugstina sausi augi un augsta gaisa temperatūra. 10 L ūdens (pH 4,5-5,5) + DREKKAR 30ml + SELECTYC X 30 ml + VAV Bona Kontakt 1,25-2,5ml (125–250 ml/ha). Fasējums: 250ml un 5L.

 
Speedfol Cup SC DDL 

Cu 39% (vara oksihlorīda) profilaktiski pret sēņu un baktēriju patogēniem. Augļu koku vēzis, lakstu puve, abas miltrasas, rūsa, iedegas, mizas plaisāšanas, pelēkā puve, lapu plankumainības, skujbire, vīte) izraisītām slimībām lieto 1.75-2L/h. Fasējums: 1L un 10L.  

 
Vara sulfāts DDL 

Pret sēņu un baktēriju patogēniem lieto 1% šķīdumu. Lai uzlabotu pārklājumu, pievieno Bona Gold, bet tad lieto 0,5% šķīdumu – lai neapdedzinātu lapas. Zālienam sēņu likvidēšanai zālienā vara sulfātu lieto 7 g/1 l ūdens apsmidzinot zāli! Augļu dārzā sēņu slimību profilaksei lieto 5g vara sulfāta uz 1L ūdens. Pret pelējumu telpās 3% šķīdumu. Fasējums: 25kg.

 
VaraVin 50 DDL 

Cu 50% (vara oksihlorīds) profilaktiski pret sēņu un baktēriju patogēniem. Fasējums: 2,5kg un 25kg (uz pasūtījuma).

 
AUGU AUGŠANAS STIMULATORI
Lalstim Osmo DDL 

Pret salnām. Uzlabo Ca uzņemšanu. Mazina augļu plaisāšanu. Paildzina ražas uzglabāšanās ilgumu. 97 % glicīna betaīns Smidzina 24h pirms salnām 2kg/ha. Ogulājiem 2-4L/ha. Augļkojiem 4-7L/ha. Nepārsniegt devu 100g uz 10L ūdens. Optimums 60g/10L

 
Kelpak DDL 

Spēcīgs sakņu attīstības stimulators. Iegūts no brūnaļģēm Eklonia maxima, auksīni, citokinīni. Neatšķaidīt vairāk kā 1:500 jeb 0,2% šķīduma koncentrācijā. Iesakām lietot kopā ar virsmas aktīvo vielu. Dēstiem lieto Kelpak attiecībā 1:100. Augu smidzināšana: 2-3l/ha (ne zemāk kā 0.3% konc.) 1-2 apstrādes ar 14-21 dienu intervālu. Bioloģiskām saimniecībām.

 
Basfoliar Avant Nature DDL 

Aminoskābes. 5-0-0+10,3% aminoskābes. Lapu apstādei 0,2-0,3% konc., bet var tikt lietots arī pilienlaistīšanas sistēmās 15-20L/ha. Var lietot visā augu augšanas laikā. Īpaši ieteicams lietot ražas veidošanās laikā un īpaši auga kritiskajos attīstības posmos (piemēram, pirms un pēc ziedēšanas) un stresa situācijās, ko izraisa nelabvēlīgi apstākļi. Var lietot kopā ar AAL. 

 
Yara Actisil DDL  Satur Si un Ca Cl. Āugi ātri absorbē. Stiprina augu nelabvēlīgos apstākļos, tādos kā sausums, pārmērīgs mitrums, aukstums, citu barības elementu pārmērīgs daudzums vai barības vielu trūkums. Palielina fotosintēzes efektivitāti un asimilātu pārvietošanos. Mehāniski stiprina auga audus, uzlabo sakņu sistēmas veidošanos, samazina gan slimību uzņēmību, gan gatavās produkcijas uzglabāšanas ilgumu un kvalitāti.  
GRANULĒTS MĒSLOJUMS AR INFIBITORIEM (lai neizskalotos N)
Amonija sulfāts Dash 21 DDL 

Slāpekļa avots. NH4 21% ar nit. inh. (100% šķīst.) Augi uzņem pakāpeniski. Piemērots graudu, dārzeņu, augļu, zāles un citu augu mēslošanai. 

 
Karbamīds Dash 46 DDL 

Granulēts 46N-NH2 ar uriāzes inh. Ilglaicīgs N nodrošinājums! Lauka un dārzu augus mēslo līdz sējai, ziemājus un daudzgadīgos – veģetācijas sākumā. Augļu kokus un krūmus līdz ziedēšanai mēslo caur lapām. Piem., graudaugi caur lapām 40-60kg/ha. Vasarājiem 150-250kg/ha, kukurūzai 200-350kg/ha. 

 
Novatec classic DDL 

Granulēts NPK 12-8-16 + 1.4Mg, 10S, 0.02B, 0.06Fe, 0.01Zn + nitrifikācijas inhibitors.  Dārzeņiem, augļkokiem, ogulājiem, dek. kultūrām pamat un papildmēslojumam 300-900kg/ha. Ar zemu Cl saturu.

 
Novatec N Max DDL 

Granulēts NPK 24-5-5 + 1.4 Mg, 10 S, 0.02 B, 0.06 Fe, 0.01 Zn + nitrifikācijas inhibitors.  Dārzeņu, kartupeļu, ogu, augļu papildmēslošanai. Deva 300-900kg/ha. Ar zemu Cl saturu.

 
GRANULĒTS MĒSLOJUMS
Amonija nitrāts DDL 

Granulēts N 35.4

 
Amonija sulfāta nitrāts DDL 

Granulēts N26 (amonija NH4 19; nitrātu NO3 7); sērs (SO3) 13. Deva augļu koki un krūmi 0,9-1,2 kg/100 m²; dekoratīvie augi 1,5 kg/100 m²; dārzeņi 2 kg/100 m²; zālājs 3 kg/100 m².

 
Amonija sulfāts DDL 

Granulēts N21; S24

 
Blaukorn classic DDL 

Granulēts NPK 12-8-16 + 1.4Mg, 10S, 0.02B, 0.06Fe, 0.01Zn.  Dārzeņiem, augļkokiem, ogulājiem, dek. kultūrām pamat un papildmēslojumam 300-900kg/ha. Ar zemu Cl saturu.

 
Blaukorn N-Max DDL 

NPK 24-5-5 + 1.4 Mg, 10 S, 0.02 B, 0.06 Fe, 0.01 Zn. Dārzeņu, kartupeļu, ogu, augļu papildmēslošanai. Deva 300-900kg/ha. Ar zemu Cl saturu.

 
Diamonija fosfāts DAP DDL 

Granulēts NP 18+46

 
Kālija sulfāts DDL 

Granulēts NPK 0-0-50 + 45SO3. Lieto kombinējot ar citiem mēslojumiem. Dārzeņiem, augļiem 400-600kg/ha.

 
Karbamīds DDL 

Granulēts (N-NH2) daudzums vismaz 46,5 %. Var izmantot lapu apstrādēs, bet arī kā N avotu, lietojot to kā granulēto mēslojumu: graudaugi, zālāji 200-320kg/ha, rapsis 250-380kg/ha, kukurūza 250-430kg/ha, sakņaugi 200-380kg/ha, pākšaugi 0-130kg/ha, dārzeņi 130-320kg/ha, augļu dārzi 65-200kg/ha. 

 
Lubofos DDL 

Granulēts NPK 3.5-10-15+2Ca, 2.5Mg, 27.5S. Var lietot gan pavasarī, bet populārāks ir pēc vasaras vidus - kā rudens mēslojums īpaši daudzgadīgajiem sējumiem un stādījumiem. Deva 300-900kg/ha. Ar zemu Cl saturu.

 
Patentkālijs jeb kālija   magnēzijs DDL 

Granulēts NPK 0-0-30 + 10MgO, 42SO3. zemu Cl saturu. Ideāls mēslojums kartupeļiem, lapu dārzeņiem, kāpostaugiem ar devu 600-800kg/ha. Dekoratīvām kultūrām 300-500kg/ha.

 
Perlka DDL 

Granulēts N kopējais (nitrātu 1,5%)19,8%, CaO 50%, MgO 1,5% Lēni šķīstošs slāpekļa mēslojums, efekts pret drātstārpiem un sakņu augoņiem, deva-300- 400 kg/ha. Kopā ar kartupeļu stādīšanu lokāli- 150-200 kg/ha. Lieto 2 nedēļas pirms kultūraugu sējas, stādīšanas.

 
Sērs DDL 

Granulēts S 99,95%, izmanto augsnes paskābināšanāi 

 
Superfosfāts DDL 

Granulēts NPK 0-19,5-0 + CaO 30% un SO3 30%.  Piemērots visiem dārza augiem: dārzeņiem, augļu kokiem, augļu krūmiem, kā arī labībai. Īpaši ieteicams kartupeļiem, tomātiem, ābelēm un upeņu stādiem. Uzlabo auga sakņu sistēmu, veicinot auga izturību un ražību. Lieto 200-400kg/ha, ja iespējams iestrādā augsnes virskārtā. 

 
Yara Mila Complex DDL 

GranulētsNPK 12-11-18 + 2.7MgO, 8S, 0.015B, 0.2Fe, 0.2Mn, 0.02Zn. Dārzeņiem, augļkokiem, ogulājiem, dek. kultūrām pamat un papildmēslojumam 300-900kg/ha. Ar zemu Cl saturu.

 
Yara Mila Cropcare DDL 

Granulēts NPK 8-11-23 + 4.2 MgO, 12 S, 0.05 B, 0.05 Cu, 0.25 Mn. Dārzeņiem, augļkokiem, ogulājiem, dek. kultūrām pamat un papildmēslojumam 300-900kg/ha. Ar zemu Cl saturu.

 
Yara Mila Cropcare DDL  Granulēts NPK 11-11-21 ar mikroelementiem. Dārzeņiem, augļkokiem, ogulājiem, dek. kultūrām pamat un papildmēslojumam 300-900kg/ha. Ar zemu Cl saturu.  
YaraLiva Nitrabor DDL 

 

Granulēts 15.5 N, 18 Ca, 0.3B Dārzeņu, kartupeļu, ogu, augļu papildmēslošanai. Deva 50-200kg/ha vienā reizē. 

 

 
YaraLiva Tropicote DDL 

 

Granulēts 15.5 N, 19 Ca Dārzeņu, kartupeļu, ogu, augļu papildmēslošanai. Deva 50-200kg/ha vienā reizē. 

 

 
ORGANISKAIS GRANULĒTAIS MĒSLOJUMS
AgroGold DDL 

 

Granulēts organiskais mēslojums NPK 4-3-2+Fe, Mn, Zn, Cu, B, Mo, Co, Iegūts no vistu mēsliem. Visiem lauka un siltumnīcu dārzeņiem, ogulājiem, augļkokiem, dekoratīvajām kultūrām, zālienam un laukaugiem. 1-3T/ha  

 

 
Fertil 12.5 DDL 

 

Granulēts organisks slāpekļa mēslojums N 12,5 + C (40). Var izmantot BIO sertificētās saimniecībās. Deva izkliedus 250-700kg/ha, lokāli 200-500kg/ha. Vēlams iestrādāt augsnē pirms sējas/stādīšanas. 

 

 
Yara Suna 

 

Granulēts organiskais mēslojums NPK 8-9-2. Var izmantot BIO sertificētās saimniecībās. Deva 300-1000kg/ha atkarībā no lietošanas veida (lokāli vai izkliedsējā). Dažādu kultūraugu mēslošanai. 

 

 
GRANULĒTS KAĻĶOJAMAIS MATERIĀLS 
PolCalc DDL 

 

Granulēts kaļķis 93-98% CaCO3,  <5% MgCO3. Deva 800-1200kg/ha vai uzturošā kaļķošana 300-500kg/ha. Var uz augiem. Vislabāk pēc ražas novākšanas. 1T/ha augsnes pH samazina par 0.6-0.9 vienībām.  

 

 
MIKROGRANULU MĒSLOJUMS
Easy Start +BS DDL 

 

Mikrogranulas. NPK 11-48-0+0.6Fe, 0.1Mn, 1Zn + BS (Bacillus subtilis)palielina izturību pret  sēņu patogēniem augsnē. Lieto kopā ar sēju. Rapsim 20-30kg/ha, graudaugi 20-50kg/ha, kukurūza un dārzeņi 30-40kg/ha

 

 
ILGAS IEDARBĪBAS MĒSLOJUMS
Plantacote Pluss DDL 

 

Granulēts ilgas iedarbības NPK 14-9-15+1.2Mg+mik. Ilgas iedarbības mēslojums. Dēstiem 1,5-3kg/m3, podu augiem 2-5kg/m3 , daudzgadīgajiem augiem 0,5-2,5kg/m3 , puķu dobēs 50-80g/m2. Ir 4M un  6M.

 

 
Plantacote Triple DDL 

 

Granulēts ilgas iedarbības NPK 14-14-14 + 7% S. Ilgas iedarbības mēslojums. Dēstiem 1,5-3kg/m3, podu augiem 2-5kg/m3 , daudzgadīgajiem augiem 0,5-2,5kg/m3 , puķu dobēs 50-80g/m2. Ir 4M.

 

 
MĒSLOJUMS KŪDRAS SUBSTRĀTAM
PG Mix NPK 12-14-24 DDL 

 

Mikrogranulas iejaukšanai kūdrā NPK 12-14-24+2MgO un mik. Deva 1-1.2kg/m3 substrāta.

 

 
PG Mix NPK 14-16-18 DDL 

 

Mikrogranulas iejaukšanai kūdrā NPK 14-16-18+S un mik. Deva 1-1.2kg/m3 substrāta.

 

 
ŠĶĪSTOŠAIS MĒSLOJUMI (sīku kristālu formā)
Amco Combi DDL 

 

Šķīstošs mēslojums 5Fe, 4.5MgO, 2.5Cu, 2.5Mn, 1.5Zn, 0.5B, 0.05Mo. Visa veida dārzeņiem, ogām un augļiem, kukurūzai. Pilienlaistīšanas sistēmās 0,5-3kg/ha un smidz. uz lapām 0,5-1kg 1-3x sezonā. 

 

 
Amco Ražai DDL 

 

Šķīstošs mēslojums 6N, 10S, 8B, MgO5, Mn, Mo, Zn. Bora prasīgām kultūrām: rapsim, bietēm, kartupeļiem, kāpostiem utt. Deva 0,5-3kg/ha 1-3x sezonā.

 

 
Amcolon 11-11-42 DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 11-11-42. Lieto lapu apstrādei 2-5kg/ha gan arī pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens.

 

 
Basfoliar 07-12-40 DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK  07-12-40. Lieto lapu apstrādei 2-5kg/ha gan arī pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens.

 

 
Basfoliar 15-30-15 DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 15-30-15. Lieto lapu apstrādei 2-5kg/ha gan arī pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens.

 

 
Basfoliar 20-19-19 DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 20-19-19. Lieto lapu apstrādei 3-5kg/ha. Ūdens patēriņš 200L/ha.

 

 
Dzelzs helāts Docto Ferro48 DDL 

 

Šķīstošs mēslojums 6 Fe EDTA. Lietošanai pilienlaistīšanas sistēmās. Deva 250g/1T ūdens. Lokālai apstrādei zemenēm 1kg uz 100m vagu. 

 

 
Kalcija nitrāts Hydrospeed CaB Max DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 15-0-0+19Ca+0.2B Pārslu formā. Pilienveida sistēmās, siltumnīcās: 0,05 % - 0,2 % (0,5 kg- 2 kg/T ūdens) un atklātā laukā: 0,1%-0,2 % (1-2 kg/T ūdens). Lapu apstrādē uz lauka: 1 - 2 % šķīdums (2-5 kg/ha). Nelietot kopā ar fosfātu un sulfātu mēslojumiem. 

 

 
Kalcija nitrāts YaraLiva Calcinit  DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 15.5-0-0+19Ca. Pilienveida sistēmās, siltumnīcās: 0,05 % - 0,2 % (0,5 kg- 2 kg/T ūdens) un atklātā laukā: 0,1%-0,2 % (1-2 kg/T ūdens). Lapu apstrādē uz lauka: 1 - 2 % šķīdums (2-5 kg/ha).

 

 
Kālija nitrāts Krista K Plus DDL  

 

Šķīstošs mēslojums NPK 13.7-0-46.3 Augļu un ziedu fāzei. Pilienlaistīšanas sistēmās, gan lapu apstrādē. Kartupeļi 4-8kg/ha. Zemenes 3-5kg/ha zaļo pumpuru stadijā un pēc ražas novākšanas.

 

 
Kālija sulfāts Krista SOP DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 0-0-50 + 18S Pilienlaistīšanas sistēmās, gan lapu apstrādē. Graudaugi: 3-5 kg/ha. Kartupeļi 4-8kg/ha. 

 

 
KayMag Indigo 0-0-30 DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 0-0-30 + MgO 8, S. Augļu nogatavošanās pēdējos attīstības posmos. Pilienlaistīšanas sistēmās 10-20 kg/ha dienā. Augļu dārzos 0,2 - 0,7 kg/koku. Var lietot arī lapu apstrādē 2-5kg/ha.

 

 
Kristalons dzeltenais DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 13-40-13. Lieto lapu apstrādei 2-5kg/ha gan arī pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens.

 

 
Kristalons lillā DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 19-06-06(4) Sābu vidi mīlošām kultūrām aktīvās augšanas laikā - rododendriem, hortenzijām, mellenēm, acālijām, ēriku dzimtas augiem, papardēm u.c.

 

 
Kristalons oranžs DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 06-12-36. Lieto lapu apstrādei 2-5kg/ha gan arī pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens.

 

 
Kristalons sarkanais DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 12-12-36. Lieto lapu apstrādei 2-5kg/ha gan arī pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens.

 

 
Kristalons special DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 18-18-18. Lieto lapu apstrādei 3-5kg/ha. Ūdens patēriņš 200L/ha.

 

 
Kristalons zils 17-06-18 DDL 

 

Šķīstošs mēslojums. Lieto lapu apstrādei 2-5kg/ha gan arī pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens.

 

 
Kristalons zils 19-06-20 DDL 

 

Šķīstošs mēslojums. Lieto lapu apstrādei 2-5kg/ha gan arī pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens.

 

 
Magnija nitrāts Krista MAG DDL 

 

Šķīstošs mēslojums 11 N, 15MgO Pilienlaistīšanas sistēmās, gan lapu apstrādē. Kultūrām kam nepieciešams paaugstināts Mg saturs. Deva 3-5 kg/ha. 

 

 
Magnija sulfāts Krista MgS DDL  

 

Šķīstošs mēslojums 16MgO, 13SO3 Pilienlaistīšanas sistēmās, gan lapu apstrādē. Kultūrām kam nepieciešams paaugstināts Mg un S saturs, kā graudaugi, rapsis, kartupeļi, sīpolaugi utt. Deva: 3-5 kg/ha. 

 

 
MonoAmonija fosfāts Krista K MAP DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 12-61-0. Pilienlaistīšanas sistēmās, gan lapu apstrādē.

 

 
Monokālija fosfāts YaraTera KRISTA MKP DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 0-52-34. Pilienlaistīšanas sistēmās, gan lapu apstrādē. Graudaugi, rapsis, kartupeļi: 3-5 kg/ha. 

 

 
Novalon  12-48-06 DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 12-48-06. Pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens. Var miglot arī uz lapām 2-5kg/ha.

 

 
Novalon 10-05-40 DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 10-05-40. Pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens. Var miglot arī uz lapām 2-5kg/ha.

 

 
Novalon 20-20-20 DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 20-20-20 Pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens. Var miglot arī uz lapām 2-5kg/ha.

 

 
Novatec solub DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 19-05-05 ar nitrifikācijas inhibitoru. Lieto pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens. Var miglot arī uz lapām 2-5kg/ha.

 

 

Novatec solub DDL 

 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 13-33-13. Ar nitrifikācijas inhibitoru. Lieto pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens. Var miglot arī uz lapām 2-5kg/ha.

 

 
Novatec solub DDL 

 

Šķīstošs mēslojums NPK 10-05-30. Ar nitrifikācijas inhibitoru. Lieto pilienlaistīšanas sistēmās 0.05-0.2% konc., pievieno laistāmam ūdenim 1-2kg/T ūdens. Var miglot arī uz lapām 2-5kg/ha.

 

 
Nutribor DDL 

 

Šķīstošs mēslojums 8N, 9S, 8B, Mn, Mo, Zn, Mg. Bora prasīgām kultūrām: rapsim, bietēm, kartupeļiem, kāpostiem utt. Deva 0,5-3kg/ha 1-3x sezonā.

 

 
Nutrimix DDL 

 

Šķīstošs mēslojums 6N, 15S, 3Cu, 4Mn, 3Zn, 0,04Mo. Graudaugiem lieto 0,5-1kg/ha 1-3x sezonā.

 

 
Tenso Coctail DDL 

 

Šķīstošs mēslojums 3.85Fe, 2.57Ca, 0.52B, 0.53Cu, 2.57Mn, 0.13Mo, 0.53Zn. Augstas kvalitātes mikroelementi helātu formā. Ārpussakņu mēslošanai, pilienveida apūdeņošanas sistēmās, laistīšanai ar barības vielu šķīdumu visām lauksaimniecības kultūrām.

 

 
YaraTera Rexolin Q40 DDL  Mikrogranulu EDDHA dzelzs helāts, kas satur 6% dzelzi ar 4,8% dzelzs kā ortoorto izomēru. Piemērots ārpussakņu mēslošanai un hidroponikas sistēmās.  
ŠĶIDIE MĒSLOJUMI
Omex Bio-20 DDL 

 

Šķidrais mēslojums NPK 20-20-20 + Mg, Fe, Zn, Cu, Mn, B, Co, Mo + Kelpaks (sakņu attīstības stimulēšanai). Veģetācijas sākumā. Tas paaugstina ražu, samazinot stresu, kas radies no temperatūru svārstībām, nepiemērota augsnes pH, pārlieku liela vai nepietiekama mitruma, kā arī slimībām. Apsmidzinot augus 2-3L/ha ar 200-300L ūdens. Caur saknēm  3-5L/ha vai 300-500ml /1km caurules. 

 

 
Omex Super DDL 

 

Šķidrais mēslojums NPK 12-4-6+B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn Kompleksais mēslojums ar mikroelementiem graudaugos, dārzeņos, dekoratīvās kultūrās, ogulājiem un augļu dārziem mēslošanai caur lapām. Deva 4-5L/ha vai dek. kult. 0.2% konc.

 

 
Omex CalMax DDL 

 

Šķidrais mēslojums 15-0-0 + 23Ca, Mg, Mn, Fe, B, Cu, Zn, Mo. Deva augļdārzos 3,5-6L/ha 3-4 reizes pēc noziedēšanas, kāpostaugi, salāti 3,5-5L/ha pirms galviņu veidošanās 2-3x, selerijas 3,5-5L/ha profilaktiski saknes veidošanās laikā, siltumnīcās 1,5-3L/ha pirms ziedēšanas un ražas veidošanās laikā. Zemenes 6L/ha. Kartupeļi 2,5-5L/ha. Dekoratīvie augi 0.4-0.6 %. Pilienlaistīšanas sistēmā: 3.5-5L/ha vai 350ml uz 1km caurules. 

 

 
Omex CalMax Zero N DDL 

 

Šķidrais mēslojums 13.3Ca, Mn, Fe, B, Cu, Zn, Mo Deva 3-5l/ha ražas briešanas laikā augļudārziem, kāpostaugiem, ogām, kartpeļiem. 0,4-0,6% dekoratīvām kultūrām pirms ziedu iekrāsošanās. Pilienlaistīšanas sistēmā: 4-5L/ha vai 500ml uz 1km caurules. 

 

 
Speedfol Ca DDL 

 

Šķidrais mēslojums 40Ca Uzmanīties veidot maisījumus ar fosforu un metāla savienojumiem, bet var brīvi veidot maisījumus ar slāpekli, EDTA, kālija sulfātu. Ar AAL vienmēr jāpārbauda. Lapu apstrādē izmanto 2% šķīdumu. Ābelēm 5L/ha max 350ml uz 100L ūdens.  Ķiršiem 3L/ha max 200ml uz 100L ūdens. Lieto arī pilienlaistīšanas sistēmās. 

 

 
Omex Foliar Boron DDL 

 

6.5-0-0+15B B ir svarīgs cukura pārnesei caur šūnu sieniņām un tā sintēzei. B būtiski ietekmē ziedēšanu, apputeksnēšanu un augļu veidošanos. B atbalsts ir nepieciešams, lai saglabātu citu mikroelementu līdzsvaru. Dārzeņiem 2-3L/ha pirmo apstrādi veic, kad augiem ir izveidojusies lapu virsma, otru pēc ziedēšanas. Īpaši bietēm, rapsim 2-3L/ha vai 400ml/100L ūdens (tomātiem 25-30ml/10L). Pilienlaistīšanas sistēmā 3L/ha vai 300ml/1km caurules. 

 
Speedfol Baron SC DDL 

 

15% B Ar zemu risku apdedzināt lapas. Satur VAV, kas neļauj tam noskaloties. Pilienlaistīšanā 2-3L/ha, lapu apstrāde 1-3L/ha.

 

 
Speedfol Cup SC DDL 

 

Cu 39%. Suspensijas koncentrāts mēslošanai caur lapotni un augsni. Deva 50-200ml uz 100L ūdens. Nav ieteicams veidot bākas maisījumus.

 

 
Omex Magnesium Plus DDL 

 

Šķidrais mēslojums 9,5N, 13MgO, 2Mn, 1,5S Devas 2.5-5L/ha ar ūdeni 200-250L/ha. Kartupeļu lakstu sakļaušanās laikā. Bietēm 6 lapu stadijā. Eļļas augiem pavasarī – veģetācijas sākumā. Labībai dīgšanas laikā 1,25L/ha, pēc tam no ziedēšanas līdz piengatavībai 2,25-5L/ha. Pilienlaistīšanas sistēmā 3L/ha jeb 300ml/1km caurules.

 
Omex Sulphomex DDL 

 

Šķidrais mēslojums 15N, 34S Sakņu sist. , produkcijas kvalitātei, N fiksēšanai, Uzlabo NPK uzņemšanu, fotosintēzei un olbaltumvielu sintēzei. Kāpostiem, bietēm, kartupeļiem, graudaugiem un atsevišķiem augļukokiem, augstāks sēra saturs dod pozitīvu ietekmi uz ražas apjomu un tās kvalitāti. Deva 2-3L/ha ar 200-300l/ha ūdeni. Pilienlaistīšanas sistēmā 4-5L/ha jeb 500ml/1km caurules.

 
Omex Kingfol S DDL 

 

Šķidrais mēslojums 72S Deva 2.5-3L/ha vai 50-100ml/100L ūdens. Pilienlaistīšanas sistēmā 5L/ha jeb 500ml/1km caurules. Satur elementāro sēru. Ļoti konsentrēts S avots. Jau ar devu 0,5-1L/ha ir augsta efektivitāte pret īsto miltrasu, ērcēm, tripšiem utt. Īpatnējais svars 1,4 (suspensija). pH 3,5-4,5. Sēra deficīta novēršanai. Karstā laikā var bojāt plēvi. Zem 20oC 6L/ha nav fitotoksiskuma. 

 
Omex Micromax DDL 

 

Šķidrais mēslojums 2,6Fe, 2,6Zn, 2Mn, 1B, 0,3Cu, 0,03Mo, 1,3MgO, 2S Mikroelementu deficīta novēršanai, ko bieži izraisa nelabvēlīgi augsnes un kliemata apstākļi, nepiemērots augsnes mitrums un pH.  Mikroelementu deficīts var izsaugt sarežģītu vielmaiņas sistēmu sabrukumu, kas ir iesaistītas fotosintēzē, elpošanā un aminoskābju sintēzē. Viegli uzsūcas lapās un/vai saknēs. Tādēļ to lieto, kad nav analīzes veiktas un īsti nezini kas trūkst, bet nav izteikta stresa pazīmju. Liela daļa barības elementu helatizēti (Fe, Zn, Mn, Cu), kas uzlabo to uzņemšanu. Deva 1.5-2L/ha ar 150-200L ūdens vai dalot devu 2-3 reizēm. Pilienlaistīšanas sistēmā 2-3L/ha jeb250ml/1km caurules.

 
Omex Super Mn DDL 

 

Šķidrais mēslojums 3N, 11.5Mn, 2.4MgO, 5S Graudaugi, kartupeļi, sakņaugi un augļkoki ir ļoti jūtīgi pret mangāna deficītu. Labības dīgšanas laikā 1,5L/ha un pirmā mezgla fāzē 3L/ha. Eļļas augiem dīgšanas laikā 1,5L/ha un intensīvas augšanas laikā 1,5L/ha. Kartupeļiem lakstu sakļaušanās laikā 3L/ha. Bietēm, zirņiem, pupām 4-6 lapu stadijā 2-3L/ha. Dārzeņiem 2L/ha. Pilienlaistīšanas sistēmā 3-5L/ha jeb 350ml/1km caurules.

 
Omex Fe N Feed DDL 

 

Šķidrais mēslojums 6.55N, 6.55Fe EDTA formā. Smidzinot caur lapām 2-4L/ha (200-400ml uz 100L ūdens). Ūdens pH <6.5. Pilienlaistīšanas sistēmās 30-40ml/T ūdens. Var lietot vienā tvertnes maisījumā ar Omex Foliar Baron, var jaukt ar lielāko daļu ķimikāliju bez problēmām. 

 
Speedfol Zincate SC DDL 

 

Šķidrais mēslojums 50Zn. Lapu apstrādei. Sekmē dabīgo augu hormonu sintēzi, ziedēšanu un sakņu attīstību.

 
YaraVita Stopit DDL  Cao 169g/L. Bio saimniecībām. Kalcija deficīta novēršanai. Mēslotie kultūraugi ir kvalitatīvāki, izturīgāki pret slimībām. Tiek stiprinātas šūnu sieniņas augļapvalkos. Piem., ābeles apsmidzina ar 2-5 l/ha ģeneratīvo pumpuru briešanas sākumā. Pēc ziedlapiņu nokrišanas veikt atkārtotus 5-10 l/ha smidzinājumus ar 7-10 dienu intervālu, bet ne vēlāk kā nedēļu pirms ražas novākšanas.