russitemail
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Aicinām pieteikties uz lietojuma paplašinājumiem (atļauja lietot reģistrētu augu aizsardzības līdzekli tam nereģistrētā kultūrā) un ievešanas un lietošanas atļaujām (tāda tiek izsniegta uz 120 dienām un attiecas uz nereģistrētu augu aizsardzības līdzekļu lietošanu kultūrās kurām nav reģistrētu līdzekļu kaitēkļu, slimības vai nezāļu kontrolei).

Šogad līdz 28.02.2024. var pieteikties uz : 

  • Izonet Z - feromons pret jāņogulāju stiklspārni upenēs, jāņogās, ērkšķogās. Arī bioloģiskajām saimniecībām. Samazina stiklspārņa bojājumus. Pieteikuma veidlapa: šeit.
  • Curatio - arī bioloģiskajām saimniecībām. Sērkaļķis, paredzēts lietošanai ābeļu, bumbieru, ķiršu, plūmju, persiku, aprikožu stādījumos pelēkās puves, īstās miltrasas, kraupja, augļu parastās puves, vējplūmju, persiku lapu čokurošanās, kauleņkoku sausplankumainības, ķiršu lapbires kontrolei. Pieteikuma veidlapa: šeit.
  • Nortron - selektīvs sistēmas lapu un augsnes herbicīds īsmūža viendīgļlapju un divdīgļlapju nezāļu ierobežošanai biešu sējumos. Pieteikuma veidlapa: šeit.
  • Nissorun 250 SC  - pieskares un zarnu iedarbības akaricīds olu, kāpuru un nimfu stadijās sarkanai augļu koku tīklērces ierobežošanai plūmju stādījumos.  Pieteikuma veidlapa: šeit.
  • SoilGuard 0.5 GR - sprakšķu kāpuru ierobežošanai zemeņu, burkānu un redīsu laukos. Pieteikuma veidlapa: šeit.
  • Benevia 100OD - pieskares un zarnu iedarbības insekticīds rutkiem, turnepšiem dažādu kaitēkļu ierobežošanai.  Pieteikuma veidlapa: šeit.

Papildus jautājumi, precizējumi par lietošanas atļaujām - Dace Lesiņa t.  26 45 66 42;