russitemail
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Darbinieki

BIROJS

  Uzņēmums vadītāja             Māra Bisniece
26469432
birojs: 29501001
Mara.Bisniece@agrimatco-eu.com
  Biroja vadītāja                             Kristīne Sprula
birojs: 29501001
Agrimatco.Latvia@agrimatco-eu.com
   
             

GRĀMATVEDĪBA

 

Finanšu vadītājs
Jānis Ostrovskis
29143542
Janis.Ostrovskis@agrimatco-eu.com

 

Galvenā grāmatvede
Iveta Luriņa
26539818

iveta.lurina@agrimatco-eu.com

   
             

VAIRUMTIRDZNIECĪBA

  Vairumtirdzniecības vadītāja
Kitija Ošeniece
29239616
Kitija.Oseniece@agrimatco-eu.com
  Pārdevēja
Antra Šmiukše
29224170
antra.smiukse@agrimatco-eu.com
   
             

VEIKALI

  RĪGAS VEIKALS
Sanita Vietniece
29106592
Sanita.Vietniece@agrimatco-eu.com
 

IECAVAS VEIKALS
Egita Savicka
26458969
Iecava.Latvia@agrimatco-eu.com

Ināra Nolberga
26458969
Iecava.Latvia@agrimatco-eu.com
 

VALMIERAS VEIKALS
Arta Rozenvalde
25414342
Valmiera@agrimatco-eu.com

Evita Jančuka
25414342
Valmiera@agrimatco-eu.com
 

 

             

E-VEIKALS

 

Pasūtījumu noformēšana 
Lelde Kopa
23770222

Lelde.Kopa@agrimatco-eu.com

       
             

REĢIONĀLIE PĀRSTĀVJI

  Agronoms-konsultants Zemgalē
Ilze Apenīte
27656624
Ilze.Apenite@agrimatco-eu.com
  Agronoms-konsultants Latgalē
Andris Zolbergs
26482292
Andris.Zolbergs@agrimatco-eu.com
 

 

 

 

             

SĒKLU NODAĻA

 

Guna Dūda- Kraukle
29477049
Guna.Duda-Kraukle@agrimatco-eu.com

 

 

   
             

AUGU AIZSARDZĪBA, MĒSLOJUMU NODAĻA

  Dace Lesiņa
26456642
Dace.Lesina@agrimatco-eu.com
       
             

TEHNIKA

 

Tehnikas nodaļas vadītājs 
Fēlikss Karlins                              28389047
birojs: 29501001
Felikss.karlins@agrimatco-eu.com

  Tehnikas pārdevējs
Gunārs Eltermanis
26573935
birojs: 29501001
Gunars.Eltermanis@agrimatco-eu.com
   

 

             

TEHNIKAS SERVISS

 

Tehnikas servisa speciālists
Kaspars Kulmanis
28301404

kaspars.kulmanis@agrimatco-eu.com

  Rezerves daļu specialists
Einārs Rubenis
28346641
Einars.Rubenis@agrimatco-eu.com
   
   

Tehnikas servisa speciālists
Māris Ameļins
26193348

maris.amelins@agrimatco-eu.com

 

 

Tehnikas servisa speciālists
Guntis Kuklis
29109088

guntis.kuklis@agrimatco-eu.com

   

LOĢISTIKA 

  Olaines noliktava                    Aleksejs Buķis
27273774
Aleksejs.Bukis@agrimatco-eu.com
 

Šoferis ekspeditors
Mārtiņš Mežulis-Plostiņš

28355264

   
             
MĀRKETINGS    Mārketinga speciāliste          Zanda Vītola
22151919
zanda.vitola@agrimatco-eu.com