russitemail
Pieslēgties
Pirkumu grozs
0 0.00

Rudens klientu dienas 2020 - Augļkopju un stādaudzētavu diena!

IESKATS AUGĻKOPJU UN STĀDAUDZĒTAVU DIENĀ 8.10.2020. (Pilna dienas programma raksta apakšpusē)

Stādaudzētāju un augļkopju dienā uzmanību vērsīsim uz risku mazinošām tehnoloģijām - mitruma regulēšna un nodrošināšana podos ar STOCKOSORB,

 

slimību un kaitēkļu ierobežošana stādaudzētavās  - nematožu preparātu izmantošanas iespējas, t.k.s vīnogulāju smecernieka ierobežošanai - NEMASYS  un NEMASLUG -  kailgliemežu ierobežošanai.

 

Vēlo brokastu laikā runāsim, kādas ir iespējas celt ražību augļu dārzos, kas ir tie jaunumi, ko piedāvājam - piemēram, koncentrēti kalcija preparāti no DTR, par lielisku cenu, bez hlora, un dažādi jaunumi mēslošanas līdzekļu klāstā! Klātienē varēs pamēģināt un pataustīt pretsalnu līdzekli Greenstim, un iepazīties ar Prestop - mikrobioloģisko fungicīdu slimību ierobežošanai sējeņiem un jaunstādiem!

Īpašu uzmanību veltīsim podiem! Podi ir viens no nozīmīgākajiem stādaudzēšanas atkritumproduktiem, un Eiropas savienības virziens ir samazināt nepārstrādājāmās plastmasas īpatsvaru lauksaimniecībā. Jau ilgus gadus sadarbojamies ar vienu no vadošajiem podu ražotājiem POPPELMAN, kas tagad piedāvā podus jau no pārstrādātas plastmasas un pārstrādājamus! 

SOLIS - nelialas jaudas traktori, palīgs gan augļkojiem, gan stādaudzētājiem - aprīkojami ar frēzēm, frontālajiem iekrāvējiem, pļaujmāšīnām utt. sākot ar 20 ZS,

speciālie modeļi augļkopjiem, ar šaurāku riepu attālumu.

Kā arī Caffini SPA smidzinātāji augļu dārziem, no Itālijas,dažādi izmēri, konfigurācijas:

 

Pilna Augļkopju un stādaudzētāju dienas programma, 8.10.2020.

Pieteikšanās: https://forms.gle/ko4HUyRmt2vXnTEY7