russitemail
Pieslēgties
Pirkumu grozs
0 0.00

Uzņēmuma vadītāja
Māra Bisniece
67807711; 26469432
Mara.Bisniece@agrimatco-eu.com

 

Biroja vadītāja
Līga Stikute
67807711
agrimatco.latvia@agrimatco-eu.com

 

Mazumtirdzniecības vadītājs
Einārs Rubenis
67807712; 29182857
Einars.Rubenis@agrimatco-eu.com

 

 

Galvenais grāmatvedis
Jānis Ostrovskis
67807711
Janis.Ostrovskis@agrimatco-eu.com

 

 

Sēklu nodaļas vadītāja
Guna Dūda- Kraukle
67807712; 29477049
Guna.Duda-Kraukle@agrimatco-eu.com

 

 

Grāmatvede/ debitoru
Baiba Indrāne-Ābola
67807711; 26539818
Baiba.Indrane-Abola@agrimatco-eu.com

 

 

Lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu un patēriņa materiālu pārdošanas menedžeris (arī SOLIS traktori)
Juris Livčāns
29407920
juris.livcans@agrimatco-eu.com

 

 

Pārdevēja konsultante Rīgā
Sanita Vietniece
67807712
sanita.vietniece@agrimatco-eu.com

 

Iecavas veikala vadītāja
Egita Savicka
63941087, 26458969
Iecava.latvia@agrimatco-eu.com

 

 

Pārdevēja konsultante Rīgā
Ieva Millere
67807712

 

 

Pārdevēja konsultante Iecavā
Ināra Nolberga
63941087
Iecava.latvia@agrimatco-eu.com

 

 

Reģionālais pārstāvis Vidzemē, speciālie mārketinga projekti
Jūlija Vilcāne
28639542
julija.vilcane@agrimatco-eu.com

 

 

Valmieras veikala vadītāja
Arta Rozenvalde
64207712,25414342
Valmiera@agrimatco-eu.com

 

 

Valmieras veikala  pārdevēja konsultante
Evita Jančuka
64207712,25414342
Valmiera@agrimatco-eu.com

 

 

Vairumtirdzniecības vadītāja
Kitija Ošeniece
67807713, 29239616
Kitija.Oseniece@agrimatco-eu.com

 

 

Agronoms-konsultants/ Reģionālais pārstāvis Latgalē
Andris Zolbergs
26482292
Andris.Zolbergs@agrimatco-eu.com

 

 

Produktu grupas vadītāja (Augu aizsardzība. Minerālmēsli. Lauku kultūru sēklas.)
Dace Lesiņa
26456642
Dace.Lesina@agrimatco-eu.com

 

 

Agronome-konsultante/ Reģionālā pārstāve Zemgalē
Ilze Apenīte
27656624
Ilze.Apenite@agrimatco-eu.com

 

 

Vairumtirdzniecības konsultante
Ilze Saltā
67807713, 29224170
Ilze.Salta@agrimatco-eu.com

 

 

Agronoms-konsultants/ Reģionālais pārstāvis Kurzemē

Pilienveida laistīšana un plēves, pārklāji
Aleksejs Buķis
27273774
aleksejs.bukis@agrimatco-eu.com

 

Tehnikas nodaļas vadītājs

Raimonds Vilcāns
67807711, 28389047

raimonds.vilcans@agrimatco-eu.com

 

 

 

 

Mantzine noliktavā
Lilija Klokova

 

 

Rezerves detaļu speciālists

Einārs Rubenis
67807711

einars.rubenis@agrimatco-eu.com

 

 

Šoferis ekspeditors
Mārtiņš Mežulis-Plostiņš

 

 

Tehnikas pārdevējs
Gunārs Eltermanis
67807711, 26573935
Gunars.Eltermanis@agrimatco-eu.com

 

 

Noliktavas pārzinis Olainē
Armands Andersons

 

 

Tehnikas servisa speciālists
Kaspars Kulmanis
28301404
Kaspars.Kulmanis@agrimatco-eu.com

 

 

Tehnikas servisa speciālists
Māris Ameļins
26193348

 

 

Loģistikas speciālists
Normunds Krišjānis
67807711
normunds.krisjans@agrimatco-eu.com

 

 

Krāvējs noliktavā Rīgā
Dairis Reinfelds